ROOT COVER UP – PLATINUM

2300 Lekë

Mbylle rrenjen, rifreskon fije, mbush boshlliqet dhe rimodelon konturin e flokeve!

Mund te perdoret dhe per vetulla.

8 nuanca

ROOT COVER UP – PLATINUM

2300 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro