Mandarin & Bergamot Lamp Fragrance

1400 Lekë

Notat e shndritshme të kasisë dhe mandarinës janë të mbushura me nuanca të mjedrës dhe rrushit të zi, ndërsa një përzierje e pasur e qelibarit dhe drurit të kedrit i jep një ngrohtësi të butë kësaj aromë të ëmbël dhe frutash.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Mandarine
  • Portokall i kuq
  • Dru kedri

250ml

Mandarin & Bergamot Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro