Satin Bonnet For Sleeping Double Side

2500 Lekë

Kapuçi i gjumit prej sateni GLOV® mbron flokët gjatë natës, sidomos ato kaçurrele.  Falë vetive të satenit, i cili është një material i lëmuar dhe I ajrosur, kapuci i satenit GLOV® nuk i than flokët dhe i mbron ato nga fërkimi i dëmshëm që ndodh në mënyrë të pavullnetshme kur lëvizim gjatë gjumit.

Dizajni elegant do t’i shtojë hijeshi rutinës suaj të natës dhe prerja e tij e rehatshme do t’i mbajë në vend kaçurrelat tuaja të bukura. Gjithashtu është i përsosur për t’u vene mbi COOLCURL™, kur doni te beni onde ose kacurrela.

Kapaçi zgjerohet mjaftueshëm për të mbuluar edhe flokë të trashë e të gjatë

Pse ia vlen të përdorni kapucin e gjumit GLOV® Saten?

  •      Minimizon fërkimin e dëmshëm gjatë gjumit
  •      Parandaloni elektrizimin, ngatërrimin dhe keputjen gjatë natës
  •      I mban kaçurrelat të hidratuara dhe të shëndetshme
  •     Gjendje ne ngjyra te ndryshme
Satin Bonnet For Sleeping Double Side
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro