Shampoo Crème with Pink Berry

2750 Lekë

Mbush flokët me vitamina A dhe C

E vërtetuar klinikisht se lehtëson irritimin e kokës

I lë flokët të ndjehen të freskët dhe te duken voluminoze

Kremi ynë i ri i shampos i vlerësuar me çmime është një hibrid i lëngshëm dhe i ngurtë.

Formula e saj e përqendruar ben te mundur tre here me shume larje sesa një shampo e lëngshme, sepse mundesia e shperdorimit eshte e vogel.

Përveç kësaj, shampoja jonë vegane është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. Falë formulës së kuruar me kujdes, ka një efekt jashtëzakonisht të butë në flokë dhe është shumë delikate për lëkurën dhe sytë. Gjithashtu funksionon mirë në ujë të butë dhe të forte.

I përshtatshëm për flokë te trashe dhe kacurrel, flokë të lyer, flokë të thatë dhe të yndyrshëm.

Fitues i çmimit “Shampo më e mirë për flokë me teksturë/afro” në Top Santé Hair Awards 2023.

Gjithashtu i përshkruar si “një zbulim” nga The Telegraph.

Shampo jonë është bërë me manaferra rozë të ricikluara nga industria e aromave për të qetësuar skalpin e kokës dhe për të forcuar flokët

Shampoo Crème with Pink Berry

2750 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro