SOOTHING HAIR BATH

4000 Lekë

  • Shampo qetesuese per skalp sensitiv, te skuqur ose te irrituar.
  • I pershtatshem edhe per skalpin e femijeve tuaj nga 3 vjec.
  • Qeteson çdo  shqetesim te skalpit sensitiv me prezencen e çmuar te qitros dhe finokut i cili ka veti anti-septike dhe zbutese per lekuren e irrituar

Perberesit: Finok Biodinamik  pastron dhe detoksifikon skalpin. Nxit mikro-qarkullimin e lekures dhe ka veti zbutese., Amaranti Organik forcon strukturen e flokut, antibakterial dhe Ethical Mahogany antiseptik dhe regjes per lekuren, gjallerues dhe I shton energji flokut.

Nuk permban: ETHOXYLATED SURFACTANTS AND SULFATES / SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

SOOTHING HAIR BATH

4000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro