SUBRINA DETOX SCALP SCRUB

1200 Lekë

  • Një skalp i shëndetshëm është i domosdoshem për flokë të shëndetshëm.
  • Scrubi Detox është projektuar si një trajtim i thellë i skalpit që eliminon qelizat e vjetra dhe lejon që ato të reja të shfaqen. Ai heq shtresat e lëkurës së thare dhe qelizat e vdekura,
  • Stimulon qarkullimin  e gjakut, gjë që ndihmon flokët të rriten më të shëndetshëm.
  • Përbërës aktiv: Pluhur i guaskës së bajameve dhe jojoba të biodegradueshme, acid salicilik
  • Lloji i flokëve: Për problematika të skalpit si zbokth, kruarje e kokës, flokë të yndyrshëm dhe rënie  të flokëve.
  • Perdorimi: Aplikojeni ne sasi te vogla ne lekuren e kokes dhe masazhojeni me mollzat e gishtave per disa minuta. Me pas shpelajeni dhe lajeni me shampon Detox.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro