SUBRINA REPAIR CONDITIONER

800 Lekë

Kondicioner ushqyes që mbyll kutikulat e flokëve, duke i lënë flokët të butë, të ushqyer dhe me shkëlqim. Ai i rikthen flokët në shëndetin e saj natyral dhe mbron flokët nga nxehtësia e dëmshme e stilimit.

Përbërës aktiv: Vaj Baobab, ekstrakt Baobab.

Per flokë të thatë dhe të dëmtuar.

SUBRINA REPAIR CONDITIONER

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro