ROOT COVER UP – DARK BROWN

4600 Lekë

Mbylle rrenjen, rifreskon fije, mbush boshlliqet dhe rimodelon konturin e flokeve!

Mund te perdoret dhe per vetulla.

8 nuanca

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro