DIVINE WET DETANGLER

2700 Lekë

  • Furçë e bukur, ergonomike dhe e krijuar për t’u përshtatur në mënyrë të përkryer në dorën tonë.
  • Qime speciale Memory-Flex™
  • Dizajni i tij revolucionar i patentuar redukton stresin në kyçin e dorës duke ofruar kontroll të plotë stilimi.
  • E butë për flokët dhe lëkurën e kokës dhe e shkëlqyer për të gjitha llojet e flokëve
  • Preferohet te perdoret ne floke te lagurper ti ckoklavitur
DIVINE WET DETANGLER

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro