DRY BODY OIL

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

Vaji i thatë i trupit i pasuruar me një përzierje vajrash të çmuar që ushqejnë dhe zbutin lëkurën:

vaj jojoba dhe vaj argani, i pasur me acide yndyrore si omega 6 dhe 9, dhe vaj avokado, i pasur me vitaminë A, E dhe D.

Përmban vaj luledielli, i pasur me vitaminë E, si dhe vaj të farës së rrushit, i pasur me polifenole.

Përmirësuar me ekstrakte të gjetheve  të lakrës indiane për performancë me të përmirësuar dhe lëkurë me të bute.

E lehtë për t’u aplikuar: teksturë e fortë që shkrihet dhe perthithet shpejte me kontaktin e lekures.

Vjen në një paketim inovativ kartoni pa plastikë, e biodegradueshme, e krijuar me një dizajn të integruar push-up.

EWG VERIFIED™: nuk përmban përbërës te rrezikshem per shendetin sipas standardeve EWG.

Çertifikuar nga PETA: vegan dhe cruelty free.

DRY BODY OIL

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

SKU: 17111 Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro