BODY BUTTER

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

  • Gjalpi i trupit i pasuruar me përbërës me fuqi ushqyese: gjalpë shea, i cili permban vitamine A, E dhe F, gjalpë kakao, i pasur me vitaminë E dhe polifenole.Përmirësuar me ekstrakte gjethesh dhe lakres indiane për performancë të përmirësuar dhe lëkurë të bute, dhe ekstrakte të gjetheve të rozmarinës si një agjent për kujdesin e lëkurës.I lehte ne perdorim dhe rezultate te menjehershme. Ideale per lekura te thata.Alternativë miqësore me mjedisin vjen në një ambalazh kartoni inovativ, pa plastikë, të biodegradueshme, të certifikuar nga FSC.Formula EWG VERIFIED™, që do të thotë se nuk përmban përbërës shqetësues sipas standardeve strikte të EWG.Çertifikuar nga PETA: 100% vegan dhe i parrezikshem ndaj kafshëve.
BODY BUTTER

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

SKU: 17101 Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro