FINGERBRUSH KIDS Pink

1700 Lekë

Krehër per femijet me një dizajn unik që e bën rutinën e flokëve më të lehtë dhe parandalon dëmtimin e flokëve.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro