MAKEUP MANGO SPONGE MINI

1600 Lekë

  • GLOV Mango Mini dy sfungjerë të vegjël për aplikim të saktë të produkteve te syve dhe në zona që kërkojnë saktësi më të madhe, si qoshet e syve ose anet e hundës.
  • Sfungjerët janë të përshtatshëm për produkte të lëngshme ose kompakte.
  • Madhësia e tyre e vogël i bën ata të përsosur për aplikimin e rimeleve me krem në qepallë dhe kur aplikoni buzëkuq të errët në buzë. Me pak korrektor dhe GLOV Mango Mini është e lehtë të rregulloni çdo defekt te mundshem ne make-up-in tuaj.
MAKEUP MANGO SPONGE MINI

1600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro