MAKEUP MANGO SPONGE

1600 Lekë

  • Sfungjeri Mango është perfekte jo vetëm për aplikimin e produkteve te lengshem por edhe të make-up-it si fondatinta, korrektorin ose kremin bronzer, por gjithashtu i shkëlqyeshëm për konturimin e fytyrës d
  • Një pjesë e rrafshët e sfungjerit e profilizuar posaçërisht lejon aplikimin e saktë të korrektorëve nën sy. Falë majës se tij, sfungjeri do t’ju lejojë të krijoni make-up perfekt në zonat që kërkojnë saktësi më të madhe, si qoshet e syve ose anet e hundës.
  • Harrojini njollat dhe linjat dalluese! Me GLOV Mango ju mund të aplikoni në mënyrë të barabartë produktin tuaj të preferuar dhe make-up-i juaj do të ketë një përfundim perfekt
  • Produkti është hipoallergjik. Pa latex. Ka veti antibakteriale.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro