NANO TRUE BLACK

500 Lekë

Ka fituar cmime Award pikerisht sepse ka arritur te zevendesoje llastiqet dhe karficat metalike ne stilimet e flokeve. Mund te perdoret lehtesisht per te kapur seksione shume te vogla flokesh, madje mund te perdoret edhe per zonjushat e vogla dhe bishtat e tyre elegant.

  • Nuk lë shenje në flokët tuaj
  • Eshtë i papërshkueshëm nga uji
  • Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
  • Nuk krijon dhimbje koke
  • I testuar dermatologjikisht
NANO TRUE BLACK

500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro