HAND SOAP

630 L900 L

  • Sapuni i duarve me ekstrakte të gjetheve të portokallit ndihmon në freskine dhe riparimin e lekures.
  • EWG Verified ™, hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, sapuni ynë i duarve përmban ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.
  • Fale fuqise se natyres, duart tuaja jane me te pastra dhe te shendetshme.
HAND SOAP
SKU: N/A Kategori: , ,