SPANADANA BE-YOU-TIFUL

1900 Lekë

Per ti dhene nje stil ndryshe llastikut te flokeve, u dizenjua Wrapstar , fjongo e pershtatshme per te krijuar modele te ndryshme. Fale rehatise dhe materialit te pelhures se perdorur, modeli juaj do  te duket me elegant dhe do te pershtatet me cdo veshje. Aksesor fashion

  • Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
  • Nuk krijon dhimbje koke
  • krijon mundesi e stilimeve te ndryshme
SPANADANA BE-YOU-TIFUL

1900 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro