PERFECT SKIN CLEANSING CREAM

Original price was: 3200 Lekë.Current price is: 1600 Lekë.

  • Krem pastrues per lekuren.
  • Heq make-up, toksinat dhe papastertit e lekures me nje veprim te thelle dhe delikat.
  • Mbron nga antioksidantet dhe nga anti-radikalet.

Perdorimi: cdo mengjes dhe mbremje, masazhojeni me kujdes ne fytyre dhe ne qafe. Me pas shpelajeni me uje.

Perberesit: Arre Biodynamikee pasur ne vitamine C, flavonoide dhe tanine. Ajo ndihmon kundra plakjes, kundra njollave si dhe skuqjes se fytyres.

Kia Organike – e pasur me Omega-3 dhe me acidet yndyrore esenciale (82%), ajo dallon tharjen e lëkurës dhe stimulon rindërtimin e barrierave të lipideve.

Bima e bukurise – Alias CISTUS INCANUS, rrit mbrojtjen e lëkurës kundër plakjes, neutralizimit te oksidimit të lipideve dhe dëmtimit te ADN-së.

Nuk permban: PARABENS / SILICONES / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCES / ARTIFICIAL COLORANTS / GMO / PHTHALATES

PERFECT SKIN CLEANSING CREAM

Original price was: 3200 Lekë.Current price is: 1600 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro