TEAL TIME #411

1300 Lekë

VINYLUX, manikyri qe duron gjate pa nevojen e aplikimit te bazes. I mbushur me vitamine E, Keratine dhe vaj Jojoba. Paketimi ne shishe qelqi 15 ml, furça e re egonomike dhe e harkuar, pelqehet ne aplikim si nga individet ashtu edhe nga profesionistet

Aplikimi vetem ne dy hapa:

  • Hapi 1 : Aplikoni dy shtresa te holla CND™ VINYLUX™ manikyr direkt ne thua dhe lereni te thahet mire.
  • Hapi 2 : Aplikoni nje shtrese te CND™ VINYLUX™ Top Coat per nje perfundim plot shkelqim si ne sallon . Lereni te thahet per 8 min , pa nevojen e furres.
TEAL TIME #411

1300 Lekë

Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro