FABULOS BODY OIL

Original price was: 8600 Lekë.Current price is: 4300 Lekë.

  • Vaj trupi me nje efekt elasticiteti per lekuren tuaj
  • Krijohet nje alkimi I vajrave te cmuar qe e le lekuren te bute dhe te qete. Jep fleksibilitet,kompaktesi si dhe krijon nje barrier mbrojtese per lekuren tuaj.

Perdorimi: aplikojeni dhe masazhojeni ne lekure te paster, derisa te jete perthithur plotesisht.

Perberesit:  Portokalli i kuq Biodynamik- stimulon formimin e kolagjenit, permirson elasticitetin dhe tonin e lekures. I jep lekures shume shkelqim

Tamanu Organike- Pengon formimin e radikalit të lirë; veti anti-oksidante. Mbron ADN-në dhe riparon qelizat e dëmtuara.

Ethically – prodhuar ne Patauà. E pasur me Omega-9 dhe acid palmitik, siguron një ushqim të thellë dhe favorizon formimin e një shtrese mbrojtëse lipofilike në lëkurë, e cila ndihmon në parandalimin e humbjes së ujit trans-epidermik.

Inca Inchi-  rikonstrukton dhe mbron , ndalon dehidratimin e lekures si dhe ka veti anti-oksiduese.

Nuk permban: PARABENS / SILICONES / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCES / ARTIFICIAL COLORANTS / GMO / PHTHALATES

FABULOS BODY OIL

Original price was: 8600 Lekë.Current price is: 4300 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro