WANNA GLOW

2200 Lekë

Flokë të thatë? Wanna GlowTM është një serum transformues që i siguron flokëve hidratim dhe ushqim intensiv! Ky produkt kundër elektrizimit, i lë flokët jashtëzakonisht me shkëlqim, të lëmuar dhe të hidratuar.

Formuluar me glicerinë që ndihmon në mbajtjen e flokëve të hidratuar dhe me shkëlqim, redukton fërkimin midis fibrave të flokëve, Kompleksi i vitaminave zbut shtresën e jashtme të flokëve për të eleminuar elektrizimin  dhe shpupuritjen, dhe Vajrat e arrave te Babassu dhe Brazili, të cilët njihen për përfitimet e tyre ushqyese, me aromën e shijshme te dardhes.

E shkëlqyeshme për të shtuar hidratim dhe shkëlqim në flokë të thatë, pa jete dhe me onde.

Perdorimi: Aplikojeni në pjesë të vogla të flokëve të lagur, duke u perqendruar tek fundet per të lëmuar kutikulën. Thajeni me tharese për të aktivizuar produktin dhe për të hidratuar flokët tuaj.

Këshillë profesionale: ju duhet vetëm një sasi e vogël për të shkëlqyer. Aplikojeni nga mesi I gjatësise deri në skajet – shmangni rrënjët. Nese doni efektin e lagur, aplikojeni ne floke te thate.

WANNA GLOW

2200 Lekë

Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro