DENSE UP

1600 Lekë

Heq akumulimin e papastertive dhe flokët bëhen më të trashë dhe më të plotë.

Kjo shampo hidraton flokët duke i dhene jete dhe volum.  E mbushur me kafeinë për të ofruar veti stimuluese.

Aroma: Nenexhik i freskët i borzilokut jeshil

Perdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni lëkurën e kokës dhe shpëlajeni. Ndiqni me produktin tuaj të preferuar të stilimit Bed Head for Men.

tigi bed head b4m dense up shampo
DENSE UP

1600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro