REPAIRING AFTERSHAVE BALM

Original price was: 5900 Lekë.Current price is: 2950 Lekë.

  • Aftershave qe mbron lekuren duke depertuar ne thellesine e saj.
  • Rigjeneron demtimet e shkaktuara nga rruajtja, si shenjat dhe prerjet.
  • Qeteson lekuren duke ofruar lehtesim te menjehershem dhe freski.
  • Kontrollon yndyren e tepert duke I dhene lekures dhe pamje mat.

Perdorimi: pasi keni mbaruar se rruajtur aplikojeni ate ne fytyre te paster dhe te thate.

Perberesit Biodynamic juniper- qetesues dhe zbutes, lufton acarimin.

Boronica Patagoniane Organike, e cila konsiderohet si boronica me e fuqishme e gjetur ne natyre. Permban delfinidin I cili prodhon energji qelizore dhe ngadaleson procesin e plakjes.

Ethical bacurl- e pasur me vitamina A, B dhe C, antioksidantë dhe minerale, është jashtëzakonisht ushqyes dhe i butë në lëkurë dhe në flokë.

Xhensen siberian- burimi I energjise qelizore, eshte ideale per rigjenerimin e lekures si dhe perforcimit te sistemit imunitar te lekures.

Nuk permban– PARABEN FREE / SILICONE FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / ARTIFICIAL COLORANTS FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

 

REPAIRING AFTERSHAVE BALM

Original price was: 5900 Lekë.Current price is: 2950 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro