SMOOTH MOVER RICH SHAVE CREAM

1000 Lekë

Krem rroje ndihmon briskun të rrëshqasë për një rruajtje të qetë pa irritim.

Është një krem i trashë rroje i cilësisë së sallonit që ndihmon në hidratimin, zbutjen e lëkurës së thatë dhe të irrituar. Ideale për djemtë që duan një rruajtje të qetë pa irritim.

Pas larjes së fytyrës me ujë të ngrohtë, përdorni një furçë ose duar për të aplikuar Smooth Mover në fytyrë dhe qafë. Rruhuni më pas shpëlahuni me ujë të ngrohtë. Për rezultate më të mira, aplikoni Balm Down Cooling Aftershave.

Formuluar me vaj farash Sacha Inch që është i pasur me acide yndyrore, antioksidantë, jod dhe vitamina që janë të njohura për rivendosjen e ekuilibrit të hidratimit dhe lehtësimin e kruajrjes ne lekure të irrituar dhe të thatë, dhe glicerinë që rikthen dhe ruan një ekuilibër te hidratimittsë lëkurës.

Smooth Mover vjen me aromë jeshilleqet te fresketa

SMOOTH MOVER RICH SHAVE CREAM

1000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro