DANDRUFF REMEDY OILY SCALPS

Original price was: 6000 Lekë.Current price is: 3000 Lekë.

  • Trajtim per skalpin me zbokth te yndyrshem.
  • Formon mburoje ndaj kercenimeve te bakterieve te demshme. Antiseptic, si dhe me veti qetesuese per lekuren.

Perdorimi: Pas larjes se flokut aplikojeni produktin vetem ne skalp, lereni disa minuta derisa te thahet dhe me pas vazhdoni me tharjen. Tundeni para se ta perdorni.

Perberesit: Rozmarine Biodinamike ka veti antimikrobike dhe freskuese. Ideale per trajtimin e skalpeve te irrituara.

Trumze Organke  fale vetive rifreskuese, balsamike dhe balancuese eshte ideale per trajtimin e zbokthit te yndyrshem.

Ethical Mahogany  antiseptik dhe rigjenerues per lekuren, gjalleron dhe u jep energji flokeve.

Fikosakarid Acg – kompleksi I nxjerre nga algat laminaria, lufton bakteret pergjegjese per hiper-prodhimin e yndyres dhe te Malassezia Furfur, e cila eshte pergjegjese per zbokthin. Rigjeneron lekuren dhe permiresimet qe ajo shfaq jane te dukshme.

DANDRUFF REMEDY OILY SCALPS

Original price was: 6000 Lekë.Current price is: 3000 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro