SILK ‘N’ GLOW SERUM

7800 Lekë

  • Serum per floke te thate, te elektrizuar dhe poroz
  • Zbut kutikulen e flokut dhe eliminon elektrizimin duke i dhene shume shkelqim flokut dhe efektin e mendafshit.
  • Portokalli i embel, vanilja dhe mandarina ,i japin nje arome te fresket dhe sensuale, duke e bere një linjë ushqyese që rikthen elasticitetin e menjëhershëm dhe siguron hidratim të qëndrueshëm ne floke

Perdorimi: aplikojeni ne floke te lagur ose te thate ne gjithe gjatesine e flokut. Me pas vazhdoni me stilimin.

Perberesit: Tershere biodinamike i jep flokut hidratim dhe zbutje.Cupuaçu Organik ushqen, zbut dhe I jep shkelqim fibres se flokut dhe Ethical arra braziliane  e pasur ne vitamine A dhe B te tretshme ne uje, te cilat kane efekt anti-elektrizim duke e bere floket me te lehte per ti krehur.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

SILK ‘N’ GLOW SERUM

7800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro