FINGERBRUSH ROUND L

2200 Lekë

  • Forma e veçantë e lakuar pershtatet me skalpin e kokës për rehati më të madhe dhe kontroll superior të stilit
  • Lejon që nxehtësia dhe ajri I ftohte të arrijnë brendesi të furçës, si pasoje reduktohet koha e tharjes
  • Shmang dëmtimet nga tharja e tepërt, hidraton kutikulën dhe shton shkëlqimin
  • Kombinim unik me qime të derrit dhe qime jonike për kontroll të përsosurb te elektrizimit dhe shpupuritjes.
  • Gjendje ne disa masa.
FINGERBRUSH ROUND L

2200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro