MULTIBRUSH KIT 3pc

3800 Lekë

Nje doreza, disa furca, shume opsione!

  • Nxehet më shpejt dhe ruan nxehtësinë më gjatë
  • Stilim më i shpejtë, më i butë dhe më i mirë
  • Hidratoni kutikulën dhe i jep shkëlqim flokut
  • Eliminoni elektrizimin dhe shpupuritjen
  • E lehte per tu marre me vete kudo, e pershtatshme per udhetim.
MULTIBRUSH KIT 3pc

3800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro