NATURAL DEODORANT OLIVE

1500 Lekë

  • Ndihmon në parandalimin e aromave të pakëndshme: përmban maranta arundinacea  e njohur për vetitë e saj deodorant.
  • Thith lagështinë në mënyrë natyrale: Përmban niseshte misri të njohur për vetitë e tij absorbuese
  • I lehtë për t’u aplikuar falë teksturës së lëmuar të gjalpit shea dhe vajit të kokosit
  • Hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht: nuk përmban asnjë alergjen të njohur, alumin apo uje.
  • Pa parabenë, triclosan, steareths, ftalate, pluhur talk ose ngjyra artificiale që gjenden në deodorantët tradicionalë dhe antidjersat
  •  Vegane dhe kurrë nuk është testuar te kafshët
NATURAL DEODORANT OLIVE

1500 Lekë

SKU: 41993 Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro