SHOWER GEL NOURISHING

1.500 L

  • Shower gel with extracts of olive leaves helps hydrate and soothe the skin.
  • EWG Verified™, hypoallergenic and dermatologically-tested, our shower gel includes moringa seed extract, known for its antipollution properties.
  • Thanks to the power of nature, your skin will be cleaner and healthier
SHOWER GEL NOURISHING

1.500 L

Category:

SHOWER GEL NOURISHING

1.500 L

  • Shampo e trupit ne forme xheli me ekstrakte të gjetheve të ullirit ndihmon në hidratimin dhe qetesimin e lekures.
  • EWG Verified ™, hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, Shampo e trupit përmban ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.
  • Fale fuqise se natyres, lekure juaj do te jete me e paster dhe me e shendetshme
SHOWER GEL NOURISHING

1.500 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro