SERIAL BLONDE Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

  • Shampo ndihmon për të riparuar dëmtimin, për të mbrojtur flokët nga dëmtimet në të ardhmen dhe për të ruajtur ngjyrën e shëndetshme të flokëve bjonde.Gjithashtu pastron, hidraton dhe zbut thellë flokët.
  • Formuluar me Fibra Aktive që depërtojnë në fibrat e flokëve dhe ristrukturojnë proteinat e dëmtuara të flokëve për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetshme të flokëve, Kompleksin Kondicionues që hidraton dhe zbut , Benzophenone mbrojtës UV dhe Keratine e hidrolizuar përbërësi kryesor i proteinave në flokë, për të zvogëluar elektrizimindhe për të përmirësuar menaxhimin e flokëve.
  • Aromë tropikale ekzotike. Ideale per floke natyral bjond ose te lyer. Per rezultate per te mira rekomandohet te perdoret me Serial Blonde conditioner.
SERIAL BLONDE Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro