PURIFYING HAIR BATH OILY SCALPS

3700 Lekë

  • Shampo e cila ndihmon ne heqjen e zbokthit ne skalpin e yndyrshem dhe ne parandalim e rishfaqjes se tij.
  • Pastron skalpin dhe flokun me veti antibakteriale dhe antiseptike.

Perberesit: Rozmarine Biodinamike ka veti antimikrobike dhe freskuese. Ideale per trajtimin e skalpeve te irrituara.

Trumze Organke  fale vetive rifreskuese, balsamike dhe balancuese eshte ideale per trajtimin e zbokthit te yndyrshem.

Ethical Mahogany  antiseptik dhe rigjenerues per lekuren, gjalleron dhe u jep energji flokeve.

Fikosakarid Acgkompleksi I nxjerre nga algat laminaria, lufton bakteret pergjegjese per hiper-prodhimin e yndyres dhe te Malassezia Furfur, e cila eshte pergjegjese per zbokthin. Rigjeneron lekuren dhe permiresimet qe ajo shfaq jane te dukshme.

Puricomplex- pastrim I lekures ne baze te kompleksit organik te hithrave dhe rodhes organike. Hithra ka nje veprim te fuqishem kundra yndyres dhe pastrues. Rodhja ka nje veprim antiseptik dhe antibiotik qe eshte efektive kunder mikrobeve dhe kerpudhave ne lekure

Nuk permban: SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

PURIFYING HAIR BATH OILY SCALPS

3700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro