SHOWER GEL SOOTHING

1500 Lekë

  • Shampo e trupit ne forme xheli me ekstrakte të gjetheve të cajit te bardhe ndihmon në qetesimin e lekures.
  • EWG Verified ™, hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, Shampo e trupit përmban ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.
  • Fale fuqise se natyres, lekure juaj do te jete me e paster dhe me e shendetshme.
SHOWER GEL SOOTHING

1500 Lekë

SKU: 41297 Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro