MEN SPORTS SHAMPOO & BODY WASH

1500 Lekë

  • I pasur me ekstraktet e xhinsen (i njohur për vetitë e tij energjike dhe tonifikuese) dhe vaj i nxjerre nga farat rrushi (të pasur me antioksidantë), 2-in-1 Sport mund të përdoret si shampo flokesh dhe/ose shampo trupi.
  • EWG Verified ™, hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, kjo shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.
MEN SPORTS SHAMPOO & BODY WASH

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro