BEAUTY BOMB SET

2500 Lekë

Beauty Bomb nje set për lëkurën tuaj dhe ndjen një eksperiencë të vërtetë bombë. Por mos u shqetësoni – është plotësisht i sigurt, edhe nëse lëkura juaj është e thatë, e ndjeshme dhe e prirur ndaj acarimit.

Seti simpatik permban dy aksesorë kozmetikë të nevojshëm për kujdesin e përditshëm:

  • Doreza Comfort në nuancën e Fildishtë, me të cilën mund ta hiqni lehtësisht edhe grimin e fortë e të papërshkueshëm nga uji nga qoshet e vështira për t’u arritur. p.sh. cepat e syve.
  • Procesi i heqjes së make-up-it është gjithashtu më i lehtë për ju me shiritin e flokëve Bunny Ears në formën e veshëve të lepurit. Kjo do t’ju lejojë të kontrolloni fijet e padisiplinuara të flokëve gjatë ritualeve të bukurisë ose aplikimit të grimit.
  • Paketuar në një kuti të bukur, seti është një dhuratë e përkryer për një motër, nënë apo mikeshë. Një bombë e vertete!
BEAUTY BOMB SET

2500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro