BUNNY TOGETHER SET

2500 Lekë

Në set do të gjeni gjithçka të nevojshme për një heqje të butë, por super të plotë të grimit të lëkurës.

  • Doreza për heqjen e make-up-it GLOV  dhe Mini-doreza Quick Treat të cilat do të mbrojnë make-up-in tuaj dhe në të njëjtën kohë ndihmojnë në rifreskimin e tij ose korrigjimin e defekteve të vogla.Materiali 80% poliestër, 20% poliamide. Larja me dore me  GLOV Magnet Cleanser ose sapun.
  • Qershia mbi tortë është shiriti i kokës Bunny Ears i ëmbël ngjyrë rozë, i cili do të lehtësojë aplikimin e maskave dhe pastrimeve, duke mbrojtur dhe lënë flokët tuaj të padëmtuar. Materiali 100% poliester, lajeni me dore
  • çanta rozë në të cilën është paketuar seti mund të përdoret në shtëpi për ruajtjen e furçave të grimit ose bizhuterive
BUNNY TOGETHER SET

2500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro