MATCHA LATTE SET

3100 Lekë

Seti në ngjyrën energjike të pijes më të fundit në modë matcha latte përfshin aksesorët tuaj të preferuar:

  • Pesë tampone kozmetikë të ripërdorshëm. Mund t’i përdorni deri në tre muaj, për aq kohë sa i mbani të pastra dhe të buta.
  • Cantë në të cilën mund të ruani tamponët dhe t’i lani ato në mënyrë të sigurtë në lavatriçe.
  • Do të gjeni gjithashtu një furçë kabuki të butë me qime sintetike, perfekte për përzierjen e pudrës, blush-it ose bronzeritt për mbulim të përsosur dhe një efekt natyral.

Seti është i paketuar në një çantë të përshtatshme në një nuancë të freskët nenexhiku, perfekt për udhëtime dhe për ruajtjen e thesareve tuaja kozmetike.

GLOV Tamponadhe Cante lavanderie- 100% poliestër. Larje maks. temperaturë 30 gradë, pa shtimin e zbutësit.

MATCHA LATTE SET

3100 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro