GLOV Original Fiber Mitt

1800 Lekë

  • Doreza inovative që heq të gjithçka keni vene ne fytyre dhe pastron lëkurën deri në thellësi të poreve vetëm me ujë.
  • Eliminon nevojën për pambuk dhe të paktën 5 produkte pastrimi: ujë micellar, vajra pastrues, qumësht, xhel dhe shkumë larese.
  • Zhvilluar nga shkencetar, ajo perbehet nga miliona mikrofibra ne forme ylli, te cilat kur lagen mbledhin te gjitha papastertite nga lekura juaj. Rezultati? Një fytyrë e pastër dhe e freskët, që është gati për hapin tjetër të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës!
  • Mund ta riperdorni ate deri ne 3 muaj, duke e lare me sapunin magnetik Glov.
GLOV Original Fiber Mitt
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro