CLEANSING FACE MILK with Oat Powder + Aloe Vera – 120mL

2850 Lekë

Pastruesi ynë i butë i fytyrës është bërë me pluhur tërshërë të ricikluar nga industria e ushqimit dhe pijeve. Kur aplikohet në fytyrë, ky pluhur kremoz i tërshërës riparon dhe rikthen hidratimit të lëkurës.

Pastruesi i tërshërës ka një formulë qumështore dhe kremoze që hidraton dhe ushqen lëkurën. Ju mund të mendoni si shurupi që i pëlqen lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, ky pastrues i përditshëm vegan e lë lëkurën të butë.

I miratuar dermatologjikisht për përdorim në lëkurë të ndjeshme dhe te prirur per akne. I përshtatshëm për përdorim tek foshnjat dhe fëmijët.

SI TË PËRDORET

Masazhoni ne fillim midis gishtërinjve dhe me pas në fytyrën e lagur me lëvizje rrethore . Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

CLEANSING FACE MILK with Oat Powder + Aloe Vera – 120mL

2850 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro