MOISTURE RICH CONDITIONER

1.500 L

  • Të gjithë i dimë përfitimet e shumta shëndetësore të quinoas, por jo të gjithë e dinë që përmbajtja e lartë e lizinës së quinoas antike nxit rritjen dhe riparimin e flokëve, duke shfaqur një aromë që na kujton gujavën dhe manaferrat
  • Kondicioneri Moisture i ATTITUDE është i pasuruar me proteina quinoa dhe jojoba për të ndihmuar në ushqimin, hidratimin, riparimin dhe mbrojtjen e flokëve.
  • Ideale për flokët pa jete, të thatë dhe të brishtë, shton shkëlqim dhe siguron hidratim të thellë.Hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, Kondicioneri ynë i pasur me ekstraktet e farës së moringës, e njohur për vetitë e saj kundër ndotjes.
  • Për rezultate optimale të hidratimit, përdorni Shampon Moisture para se të aplikoni Kondicionerin.Për flokë të bukur, nga rrënja deri në fund!
MOISTURE RICH CONDITIONER

1.500 L