MOISTURIZING HAIR MASK

3.800 L

  • I jep butesi, shkelqim flokut tuaj, si dhe parandalon majat dyshe.

Perberesit : Lajthi biodinamike e cila zbut fibren e flokut dhe e ben me te menaxhueshme, duke i kthyer elasticitetin dhe forcen flokut. Mjalt organic i cili qeteson, ushqen si dhe I jep shume shkelqim flokut tuaj Me arome vanilje, kanelle dhe portokall.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke te lagur pas larjes me shampo. Lereni te veproje 5-10 minuta dhe me pas shpelajeni.

MOISTURIZING HAIR MASK

3.800 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro