GLOV Double-Sided Satin Premium Hair Towel Wrap

3200 Lekë

  • E dizenjuar për t’u vendosur nga të dyja anët, mikrofibra super-thithese  GLOV® do të reduktojë lehtësisht lagështinë e tepërt pas larjes së flokëve.
  • Ana e satenit mund të vendoset cdo dite ne shtepi për një pamje të pastër dhe të lëmuar, ose mund të vendoset gjate gjumit për të parandaluar format e padeshiruara, demtimin ose ngatërrimin e flokeve.
  • Mikrofibra shumë absorbues kursen kohë në mëngjes
  • Sateni i butë, vegan i bën flokët tuaj të butë
  • Ndihmon në uljen e kohës së tharjes
  • Ndihmon në zbutjen e elektrizimit dhe reduktimin e demtimit të flokëve
GLOV Double-Sided Satin Premium Hair Towel Wrap
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro