“The Festive Trio” Cracker

4250 Lekë

Ne nje paketim ekskluziv, Festive Trio Craker eshte nje dhurate fantastike per cdo feste.

Surpriza e pare e ketij paketimi, eshte një balsam ushqyes që do t’i mbajë buzët tuaja jashtëzakonisht të buta dhe të hidratuara. I formuluar me vaj të ricikluar të farave të kërpit dhe gjalpë shea plus trëndafili dhe vaj grejpfruti, ky balsam buzësh do të jetë shoqëruesi juaj i përsosur gjatë ditëve të dimrit.

Nese vazhdoni të c’paketoni , përgatituni të magjepseni nga aroma e këndshme e një aromatiku shtëpie. Me vetëm disa spërkatje, hapësira juaj e jetesës do të shndërrohet në një vend të çudirave dimërore, duke mbushur ajrin me aromat e barit të limonit, grejpfrutit dhe livandës.

Por surprizat nuk mbarojnë me kaq! Zbuloni vajin luksoz të trupit, të vendosur brenda këtij paketimi.

I mbushur me vaj ushqyes të frutave të pasionit dhe mandarineve, përthithet shpejt nga lekura dhe jo i yndyrshëm, I cili do ta lërë lëkurën tejet të hidratuar dhe me aromë të mrekullueshme.

“The Festive Trio” Cracker

4250 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro