GOOD VIBES ONLY SET

3100 Lekë

GLOV Good Vibes Only përmban :

  • Dorezën më të shitur për pastrimin e fytyres GLOV On-The-Go, e cila heq make-up-in vetëm me ujë, duke zëvendësuar 5 produkte të ndryshme të kujdesit – pastrues grimi, pastrues për sytë, tonik, peeling. dhe pambuku. Produkti është i sigurt për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet. Fijet inovative depërtojnë butësisht në mikrostrukturën e lëkurës, duke e lënë atë plotësisht të pastër.
  • GLOV Scrubex heq në mënyrë perfekte qelizat e vdekura të lëkurës dhe i lë buzët të forta, të shijshme dhe tepër të lëmuara. Aksesori do të kujdeset gjithashtu për furnizimin e duhur me gjak të buzëve, gjë që do të përmirësojë menjëherë ngjyrën e tyre natyrale dhe do t’i bëjë ato të duken të forta dhe të plota.
  • Kompleti përfshin gjithashtu një dorezë për heqjen e maskës , falë së cilës mund të hiqni nga sipërfaqja e lëkurës edhe maskat kozmetike më kokëforta dhe më të vështira për t’u larë, duke përfshirë ato të zeza, ato të karbonit, të argjilës që thahen në fytyrës, ose lëndëve të ngurta në lëkurë.

Të gjitha produktet janë vegane, delikate me lekuren dhe të ripërdorshme.

Produktet janë të mbyllura në një çantë kozmetike të madhe, e cila do të jetë e përkryer për udhëtime.

GOOD VIBES ONLY SET

3100 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro