PREGNANCY CREAM FOR TIRED LEGS

2400 Lekë

  • Këmbët dhe shputat e fryra janë normale gjatë shtatzënisë, por kjo nuk do të thotë që ju duhet të vuani!
  • Lehtësoni trupin tuaj nga dhimbjet me kremin tonë natyral jo të yndyrshëm i cili perthithet shpejtë për këmbët e lodhura.
  • Me aromën energjike të mentes dhe vajit të arganit hidratues i cili është i njohur për aftësinë e tij për ta mbajtur lëkurën të butë dhe elastike.
PREGNANCY CREAM FOR TIRED LEGS

2400 Lekë

SKU: 18191 Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro