PET ITCH SOOTHING SHAMPOO 473mL

1800 Lekë

  • Kujdesuni për pallton e kafshës suaj dhe qetësoni lëkurën e thatë të saj, me shampon qetësues kundra kruajtjes për kafshët shtëpiake.
  • Formula e saj e bërë me përbërës natyralë si glicerinë hidratuese dhe kamomil qetësues do t’i bëjë flokët e kafshës suaj të buta dhe të shëndetshme.
  • E përkryer për të larë qenin, macen apo çdo mik tjetër me gëzof, ky shampo vegan lehtëson kruajtjen për shkak të lëkurës së thatë!
  • Me aromën e saj delikate të livandës, nuk ka më qen me erë të keqe apo mace me flokë të gjatë me erë të keqe!
PET ITCH SOOTHING SHAMPOO 473mL

1800 Lekë

SKU: 81143 Categories: ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro