SOLAR OIL 3.7mL

500 Lekë

Vaji jone i kutikulave, fitues i disa çmimeve internacionale,  është i mbushur me vaj Jojoba dhe vitaminë E. Përdorimi i shpeshte i shtyn lëndët ushqyese në thellësi, duke krijuar thonj më të fortë, më të shëndetshëm dhe me të hidratuar ne  zonën e kutikulave.

SOLAROIL duhet të përdoret ne ÇDO shërbim të thonjve

SOLAR OIL 3.7mL

500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro