LOTION MANGO & COCONUT

1200 Lekë

Kremi i duarve dhe i trupit nje perzierje harmonike e aromave te freskta dhe te pastra, eshte si nje karamele per shqisat tuaja. I vleresuar me cmime Award, keto kremera e kthejne sherbimit tuaj te zakonshem te manikyrit ne nje pervoje spa-je me aroma argetuese, qe i pershtaten cdo gjendje shpirterore. Hidratojne, qetesojne tharjet ne  lekure dhe perthithen shpejt.

LOTION MANGO & COCONUT

1200 Lekë

Categories: , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro