YOU GO GIRL SET

2500 Lekë

Set i përshtatshëm për kujdesin e lëkurës dhe flokeve, permban:

  • GLOV® On-The-Go dorashka inovative që heq të gjithë papastertite dhe pastron lëkurën deri në thellësi të poreve vetëm me ujë. I bërë nga fibrat tona origjinale të patentuara, kjo dorashke me shumë detyra eliminon nevojën për tamponat e pambukut  dhe të paktën 5 produkte pastrimi: ujë micellar, vajra pastrues, qumësht, xhel dhe shkumë.
  • GLOV® Eco-Friendly Sports Hair Wrap, turban per flokët tepër i lehtë dhe super absorbues i bërë nga 50% materiale të ricikluara që do të heqë ujin e tepërt pa përdorimin e nxehtësisë. E bërë nga pëlhura jonë teknike, parandalon elektrizimin dhe keputjen e flokëve duke reduktuar kohën e tharjes përgjysëm!
  • GLOV® canta rrjete per te lare ne lavatrice dorashken dhe turbanin tuaj, temperature max 30 grade

Tekstilet janë zhvilluar me shkencëtarë kryesorë dhe janë patentuar nga GLOV®. Ju lutemi ripërdorni GLOV® On-The-Go tuaj deri në 3 muaj dhe ricikloni më pas!

YOU GO GIRL SET

2500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro