CLEAN UP DAILY SHAMPOO

1400 Lekë

Shampo e përditshme dhe balsam me aromë borzilok dhe mente
• Pastrojnë flokun dhe heqin mbetjet e thata të lëkurës
• Stimulon dhe freskon skalpin
• Ndihmojnë në rritjen e flokëve të shëendetshëm

CLEAN UP DAILY SHAMPOO

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro